Szkolenie: Pieniądze, praca i sukces – ukryte przekazy rodzinne

6 czerwca 2020, Warszawa.  
Prowadzi dr Barbara Tyboń. 

Zapraszamy na szkolenie, które cieszyło się dużym powodzeniem w ubiegłym roku (w nieco zmienionej formie). Naszym tematem będzie wpływ historii, wydarzeń i przekazów otrzymanych od naszych przodków na nasze życie zawodowe, sytuację finansową oraz rozumienie czym jest sukces i jak możemy go osiągnąć. Pracując z genogramami pochodzącymi z doświadczeń prowadzącej, jak i przykładami sławnych ludzi, prześledzimy szczegółowe powiązania i wpływy tego, co miało miejsce w naszej rodzinie na naszą relację z pracą i pieniędzmi. Dowiemy się jak przekształcać destrukcyjne wzorce i wybierać to, co nas wspiera i buduje w tych aspektach.

Aby zarezerwować miejsce wpłać zaliczkę (obowiązkowo) lub całą kwotę (opcjonalnie).

Przyjrzymy się tematowi zasobów oraz naszej mentalnej postawy wobec bogactwa i biedy, by poszerzyć naszą świadomość o to, na co sami mamy wpływ, by żyło się nam lepiej. Uwzględnimy temat trudnych i dramatycznych wydarzeń w naszych rodzinach w zakresie nędzy, braku pracy, pracy ponad siły czy poczucia porażki i poszukamy kontrprzykładów, kiedy to możliwa okazała się owocna praca z tymi problemami. Odkryjemy, być może, wykluczone postacie, które „przepiły majątek” czy były „darmozjadami” i spróbujemy włączyć je na nowo do naszej świadomości rodzinnej.

Główne przesłanie warsztatu jest następujące: to my sami definiujemy czym jest sukces, a uwalniając się od ograniczeń z przeszłości oraz odkrywając swoje autentyczne pragnienia i cele możemy kształtować naszą rzeczywistość – także, a może szczególnie – tą zawodową i finansową.

 

Będzie czas na pytania i odpowiedzi oraz elementy pracy własnej. Uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa oraz skrypt z podstawowymi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu oraz literaturą tematu.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:
– temat pieniędzy i zarabiania stanowi trudność i masz przeczucie, że coś Cię blokuje w tym obszarze;
– poszukujesz swojego miejsca w życiu zawodowym;
– czujesz, że nie realizujesz swego powołania zawodowego ale nie znajdujesz w sobie odwagi do zmiany;
– doświadczasz wypalenia zawodowego;
– potrzebujesz na nowo odkryć, czym dla Ciebie jest sukces;
– intryguje Cię to, jak historia przodków może wpływać na Twoje wybory zawodowe i na przebieg kariery;
– chcesz odblokować kreatywność i realizować ją w świecie;
– brałeś już udział w tym szkoleniu, ale pragniesz popracować bardziej warsztatowo.

 

PROWADZĄCA

dr Barbara Tyboń jest psychoterapeutką z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych, społecznych i prywatnych placówkach związanych ze zdrowiem, rozwojem i edukacją. Jest również wykładowczynią – prowadzi autorskie zajęcia na kilku warszawskich uczelniach. W Virgo zajmuje się tematyką psychogenealogii czyli naszej psychicznej i emocjonalnej biografii, która sięga wiele pokoleń wstecz. Więcej o autorce na www.creatifs.pl

 

Miejsce i termin szkolenia

6 czerwca 2020 r. (sobota)
w godzinach 10.00-17.00

Atlas Tower
Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa

 

WRAŻENIA UCZESTNIKÓW poprzedniego szkolenia:

  • “Poznanie dr Tyboń oraz dotknięcie tematu psychogenealogii jest dla mnie bardzo inspirujące i niemal przełomowe. Tak wiele wiedzy teoretycznej i praktycznej mogącej być pierwszym krokiem do dalszego poznawania swego rodu w zaledwie kilka godzin. Ogromnie dziękuję!”
  • “Super innowacyjny warsztat, prawdziwa synteza teorii, połączona z praktyką terapeuty.”
  • “Polecam z serca. Warsztat przygotowany bardzo dobrze merytorycznie. Otrzymałam materiały, Bardzo wiele przykładów, które pomagają zrozumieć daną sytuację. Wiele polecanych z literatury pozycji. Pani Doktor otwarta na dyskusję. Bardzo chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem. Świetne przygotowanie merytoryczne, profesjonalizm, niesamowita życzliwość i ciepło. Łagodność i szacunek prowadzącej dla każdej jednej historii rodzinnej. Dziękuję Wydawnictwu za zorganizowanie warsztatu i profesjonalizm w jego przygotowaniu. Z chęcią będę śledziła kolejne wydarzenia i możliwości rozwoju wraz z Wydawnictwem.”
  • “Bardzo dobry warsztat dla osób, które chcą odnaleźć drogę do samych siebie.”
  • “Rozwiązania są w Tobie lub w Twojej historii – sięgnij po nie!”