Wydawnictwo Virgo

Wydawnictwo Virgo powstało w 2006 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na książki pisane na pograniczu dziedzin, integrujące różne zagadnienia – w celu lepszego rozumienia zjawisk dookoła, siebie i innych.

W naszej ofercie stawiamy na książki budzące świadomość – wspomagające rozwój osobisty, głęboko przemieniające. Mamy w zanadrzu dzieła renomowanych autorów, dotąd nieznane w Polsce, od dawna uznane na świecie.

Pragniemy, aby znak Virgo stał się nie tylko symbolem wartościowych treści, ale i wiarygodnym drogowskazem dla poszukujących czytelników.

Misją Wydawnictwa VIRGO jest wspieranie osób poszukujących własnych dróg poza utartymi schematami poprzez prezentowanie nowych sposobów myślenia o człowieku i świecie oraz inspirowanie do świadomego i zdrowego życia w harmonii ciała, ducha i umysłu.

Naszym celem jest podnoszenie dobrobytu i rozwijanie świadomości poprzez prezentowanie różnych aspektów życia na Ziemi z innej strony, w inny sposób, łączący różne dziedziny – takie jak psychologia, socjologia, sztuka, medycyna, fizyka, matematyka, filozofia – i pokazujący, że dziedziny te – w życiu człowieka – są powiązane i wzajemnie zależne.

Książki, które wydajemy są starannie dobierane; zależy nam, aby zapewnić Czytelnikom rzetelną prezentację zagadnień.

Zapraszamy na stronę Wydawnictwa:  www.virgobooks.pl