Szkolenie: Miłość, namiętność i strata – ukryte przekazy rodzinne

4 kwietnia 2020, Warszawa. 
Prowadzi dr Barbara Tyboń. 

To kolejne z cyklu szkoleń poświęconych psychogenealogii, czyli pracy z ukrytymi przekazami rodzinnymi. Na Państwa życzenie powtarzamy (w wersji nieco zmienionej) cieszące się ogromnym zainteresowaniem szkolenie na temat związków. To, co przydarzyło się Twoim przodkom wpływa na Twoje rozumienie miłości. Może wpływać też na to, jak i z kim tworzysz bliskie związki oraz wyjaśniać dlaczego się one czasami rozpadają.

Aby zarezerwować miejsce wpłać zaliczkę (obowiązkowo) lub całą kwotę (opcjonalnie).

Za pomocą przykładów pracy z genogramem przyjrzymy się nieświadomym wpływom, jakie wywierają wzorce wyniesione z rodziny i przekazywane z pokolenia na pokolenie na to, co wydarza się w naszym życiu intymnym i rodzinnym. Porozmawiamy o tym, jak pracować z tymi wzorcami, by móc je zmienić, zmodyfikować czy zastąpić bardziej dla nas optymalnymi. Poruszymy także temat tego, w jaki sposób nagła i bolesna strata bliskiej osoby nawet wiele pokoleń wstecz może nadal oddziaływać na nasze wybory. Poszukamy sposobów na uzdrowienie i domknięcie tego tematu. A także tematów innych traum związanych z bliskością i seksualnością.

Głównym przesłaniem szkolenia jest to, iż będąc świadomymi wzorców, traum i zasobów relacyjnych w naszym rodzie możemy tworzyć lepsze, szczęśliwsze i trwałe związki oraz łatwiej rozwiązywać napotykane w nich trudności.

Będzie czas na pytania i odpowiedzi oraz elementy pracy własnej. Uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa oraz skrypt z podstawowymi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniu oraz literaturą tematu.

 

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

– chcesz budować zdrowe związki, wolne od ciężaru ukrytych lojalności rodzinnych;

– przechodzisz trudności w bliskich związkach i szukasz odpowiedzi także w swojej historii rodzinnej;

– pragniesz miłości, ale nie udaje Ci się zbudować trwałego związku;

– interesuje Cię praca z ukrytymi przekazami międzypokoleniowymi w kontekście  bliskości i seksualności;

– doświadczasz powtarzających się strat w relacjach;

– chcesz pogłębić i rozwinąć temat bliskich relacji;

– brałeś/aś już udział w tym szkoleniu, ale chcesz popracować bardziej warsztatowo.

Kolejne tematy spotkań to:
6 czerwca Praca, pieniądze i sukces a ukryte przekazy rodzinne

PROWADZĄCA

dr Barbara Tyboń jest psychoterapeutką z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych, społecznych i prywatnych placówkach związanych ze zdrowiem, rozwojem i edukacją. Jest również wykładowczynią – prowadzi autorskie zajęcia na kilku warszawskich uczelniach. W Virgo zajmuje się tematyką psychogenealogii czyli naszej psychicznej i emocjonalnej biografii, która sięga wiele pokoleń wstecz. Więcej o autorce na www.creatifs.pl

 

Miejsce i termin szkolenia

4 kwietnia 2020 r. (sobota)
w godzinach 10.00-17.00

Atlas Tower
Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa