Szkolenie: Pieniądze, praca i sukces – ukryte przekazy rodzinne

11 maja 2019, Warszawa.  
Prowadzi dr Barbara Tyboń. 

Kolejne szkolenie poświęconych psychogenealogii, czyli pracy z ukrytymi przekazami rodzinnymi. Tym razem będziemy się przyglądać jakie odziedziczyliśmy po przodkach podejście do pieniędzy, pracy i sukcesu i jak historia naszej rodziny wpływa na te obszary w naszym życiu.

Aby zarezerwować miejsce wpłać zaliczkę (obowiązkowo) lub całą kwotę (opcjonalnie).

Na Twoje życie zawodowe i sytuację finansową ma wpływ historia całej Twojej rodziny, kilka pokoleń wstecz. Na szkoleniu będziemy badać przekazy, które nieświadomie odziedziczyliśmy od przodków. To one kształtują nasze przekonania – to jak pojmujemy sukces i jak możemy go osiągnąć.

Nauczymy się przygotowywać i odczytywać specjalne drzewa rodowe – tzw. genogramy, które będą kopalnią informacji w tym temacie. Będziemy pracować z przykładami z doświadczeń prowadzącej, sławnych ludzi, a także uczestników*. Zobaczymy które wydarzenia z historii rodzinnej wpłynęły na naszą relację z pracą i pieniędzmi. Dowiemy się jak przekształcać destrukcyjne wzorce i wybierać to, co nas wspiera i buduje w tym obszarze.

Przyjrzymy się naszej mentalnej postawie wobec bogactwa i biedy. Będziemy też szukać w drzewie rodowym zasobów i poszerzać naszą świadomość o to, na co sami mamy wpływ, by żyło się nam lepiej. Uwzględnimy temat trudnych i dramatycznych wydarzeń w naszych rodzinach, np. doświadczenia nędzy, braku pracy, pracy ponad siły czy poczucia porażki. Poszukamy kontrprzykładów, kiedy to możliwa okazała się owocna praca z tymi trudnościami. Odkryjemy, być może, wykluczone postacie, które „przepiły majątek” czy były „darmozjadami” i będziemy mogli włączyć je na nowo do świadomości rodzinnej.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 •  temat pieniędzy i zarabiania stanowi trudność i masz przeczucie, że coś Cię blokuje w tym obszarze;
 •  poszukujesz swojego miejsca w życiu zawodowym;
 •  czujesz, że nie realizujesz swego powołania zawodowego ale nie znajdujesz w sobie odwagi do zmiany;
 •  doświadczasz wypalenia zawodowego;
 •  potrzebujesz na nowo odkryć, czym dla Ciebie jest sukces;
 •  intryguje Cię to, jak historia przodków może wpływać na Twoje wybory zawodowe i na przebieg kariery;
 •  chcesz odblokować kreatywność i realizować ją w świecie.

*Jeżeli chcesz by historia z Twojej rodziny została anonimowo poruszona na zajęciach, przyślij ją co najmniej 2 tygodnie przed szkoleniem na adres integralnie@tlen.pl

 WRAŻENIA UCZESTNIKÓW poprzedniego szkolenia:

 • „Poznanie dr Tyboń oraz dotknięcie tematu psychogenealogii jest dla mnie bardzo inspirujące i niemal przełomowe. Tak wiele wiedzy teoretycznej i praktycznej mogącej być pierwszym krokiem do dalszego poznawania swego rodu w zaledwie kilka godzin. Ogromnie dziękuję!”
 • „Super innowacyjny warsztat, prawdziwa synteza teorii, połączona z praktyką terapeuty.”
 • „Polecam z serca. Warsztat przygotowany bardzo dobrze merytorycznie. Otrzymałam materiały, Bardzo wiele przykładów, które pomagają zrozumieć daną sytuację. Wiele polecanych z literatury pozycji. Pani Doktor otwarta na dyskusję. Bardzo chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem. Świetne przygotowanie merytoryczne, profesjonalizm, niesamowita życzliwość i ciepło. Łagodność i szacunek prowadzącej dla każdej jednej historii rodzinnej. Dziękuję Wydawnictwu za zorganizowanie warsztatu i profesjonalizm w jego przygotowaniu. Z chęcią będę śledziła kolejne wydarzenia i możliwości rozwoju wraz z Wydawnictwem.”
 • „Bardzo dobry warsztat dla osób, które chcą odnaleźć drogę do samych siebie.”
 • „Rozwiązania są w Tobie lub w Twojej historii – sięgnij po nie!”