Szkolenie: ODKRYWANIE TAJEMNIC NASZYCH PRZODKÓW – psychogenealogia i praca z genogramem

1 lutego 2020, Warszawa. Prowadzi dr Barbara Tyboń.

 

„Wierność przodkom, nieświadoma, niewidoczna lub ukryta lojalność ma nad nami władzę: należy ją uwidocznić – uświadomić ją sobie, zrozumieć, co nas zobowiązuje i nami kieruje oraz przetransformować tę lojalność, aby móc w pełnej wolności żyć swoim życiem”.

– Anne Ancelin Schützenberger

Na szkoleniu poznamy psychogenealogię, czyli pracę z drzewem rodowym – własnym lub innej osoby. Omówimy szczegółowo i na przykładach podstawowe obszary pracy psychogenealogicznej. Ustalimy skąd biorą się ukryte przekazy międzypokoleniowe i jaki mogą mieć wpływ na nasze życie. Nauczymy się w jaki sposób z nimi pracować. Krok po kroku sporządzimy genogram – mapę relacji rodzinnych i najważniejszych wzorców i tematów, które stanowią nasze zasoby lub ograniczenia. Uczestnicy otrzymają narzędzia służące uwalnianiu emocji i domykaniu starych, niedomkniętych historii rodowych.

Głównym przesłaniem jest to, iż stając się świadomymi naszej rodzinnej historii i jej wpływu na nas, możemy być bardziej wolni, obecni i spełnieni w naszym życiu.

 

Będzie czas na pytania i odpowiedzi oraz pracę własną. Uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa oraz skrypt z podstawowymi zagadnieniami, literaturą tematu oraz regułami pracy z genogramem.

 

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

– chcesz poznać praktyczne zastosowanie podstaw psychogenealogii oraz pracę z genogramem;
– interesuje Cię Twoja historia rodzinna i jej wpływ na obecne życie;
– chcesz uwolnić się od obciążeń wynikających z historii przodków i odnaleźć zasoby pomagające dokonywać lepszych wyborów w przyszłości;
– pragniesz uzdrowić coś w swojej historii rodzinnej dla siebie, przodków i przyszłych pokoleń;
– zamierzasz wziąć udział w bardziej zaawansowanych szkoleniach np. o relacjach czy o pracy i pieniądzach;
– chcesz powtórzyć i pogłębić pracę z genogramem – dla siebie lub z punktu widzenia profesjonalnego.


PROWADZĄCA

dr Barbara Tyboń jest psychoterapeutką z wszechstronnym wykształceniem humanistycznym oraz bogatym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych, społecznych i prywatnych placówkach związanych ze zdrowiem, rozwojem i edukacją. Jest również wykładowczynią – prowadzi autorskie zajęcia na kilku warszawskich uczelniach. W Virgo zajmuje się tematyką psychogenealogii czyli naszej psychicznej i emocjonalnej biografii, która sięga wiele pokoleń wstecz. Więcej o autorce na www.creatifs.pl

 

Miejsce i termin szkolenia

1 luty 2020 r. (sobota)
w godzinach 10.00-17.00

Atlas Tower
Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa

Zapisy dostępne na stronie www.virgobooks.pl