Zrozum swoje choroby okladka 3D małaZROZUM SWOJE CHOROBY
Dekodowanie biologiczne
Patrick Obissier

Książka wprowadza w świat Totalnej biologii – jest jasno i przystępnie napisanym wprowadzeniem do nowego rozumienia zdrowia, zarówno jednostki, jak i całej rodziny. Przeczytasz tu o: uniwersalnych prawach rządzących chorobami, biologicznych cyklach pamięci komórkowej, nieświadomym tworzeniu przez rodziców planu na życie dziecka, automatycznym dziedziczeniu wspomnień przodków, programach rodzinnych twoich chorób.

Przejdź do książki i przeczytaj bezpłatny rozdział
(klikając z „zajrzyj do środka” na okładce)

 

___________________________________________________________________________

Psychogenealogia_FRONT_plaska_www
PSYCHOGENEALOGIA

W praktyce
Anne Ancelin Schützenberger

Psychogenealogia jest nauką i zarazem sztuką. Pomaga zrozumieć to, co w sferze psychiki przekazywane jest poprzez pokolenia. Dzięki psychogenealogii to dziedzictwo staje się dla nas bardziej dostępne, możemy z niego korzystać, a jeśli zajdzie potrzeba, zmienić. Dowiedz się czego szukać w swoim drzewie genealogicznym, by uwolnić siebie i swoje dzieci od skutków traum przodków. Krok po kroku nauczysz się jak zrobić swój geneosocjogram, specjalne drzewo rodowe, dzięki któremu łatwo odnajdziesz tropy kolejnych tajemnic.

Przejdź do książki i przeczytaj bezpłatny rozdział
(klikając z „zajrzyj do środka” na okładce)

___________________________________________________________________________

Tajemnice przodków frontTAJEMNICE PRZODKÓW
Ukryty przekaz rodzinny
Anne Ancelin Schützenberger

NAJLEPSZA KSIĄŻKA
PSYCHOLOGICZNA 2016

Podwójna nagroda główna przyznana
przez jury oraz internautów

w plebiscycie portalu granice.pl

Przewodnik wybitnej psycholożki, nieoceniona pomoc dla psychoterapeutów i wszystkich, którzy chcą pracować nad polepszeniem relacji we własnej rodzinie. Przyda się też osobom chorym, które w głębi duszy czują, że zachorowanie na konkretną chorobę nie jest przypadkowe, lecz kryją się za nim jakieś ważne powody. Dzięki tej książce odkryjesz, dlaczego kolejna osoba w rodzinie zapada na określoną chorobę lub ma wypadek, zupełnie jak kiedyś dziadek, ciotka czy wujek. Dowiesz się, jakie ukryte powody mają wpływ na decyzje wyboru partnera czy  wykonywanego zawodu. Nauczysz się rysować swoje drzewo genealogiczne i zobaczysz co jest w rodzinie ukryte. Książa stała się bestsellerem we Francji  – miała 18 wydań, sprzedano ponad 500 tys. egzemplarzy.

Przejdź do książki i przeczytaj bezpłatny rozdział
(klikając w „zajrzyj do środka” na okładce)
_________________________________________________

To strona informacyjna dedykowana przybliżeniu koncepcji zwanej Totalną Biologią. Pokazuje ona, że choroby nie są „usterką” naszego organizmu lecz oznaką uruchomienia genialnego mechanizmu biologicznego, którego celem jest zapewnienie nam przetrwania.

Obecnie popularny jest pogląd, że wszelkie choroby mają pochodzenie psychosomatyczne, jednak twórcy Totalnej Biologii doszli do znacznie dalej posuniętych wniosków, że  nasze choroby są niezwykle logiczne… mówiąc ściślej, są Bio-Logiczne.

Co to oznacza?
Jak może nam to pomóc w przywróceniu zdrowia?

Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi tu informacjami. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zaprezentować Państwu koncepcję Totalnej Biologii w sposób obiektywny i rzeczowy, nie pomijając również licznych kontrowersji, które powstały wokół tego tematu.

Strona jest założona niedawno i wciąż nad nią pracujemy uzupełniając o treści. Wszystkich, którzy chcieliby dołożyć do niej swoją „cegiełkę” w postaci aktualnych informacji, odniesień do ciekawych źródeł, uwag itp. zapraszamy do kontaktu.

Dedykowane Budzeniu Świadomości

Wydawnictwo Virgo

___________________________________________________________________

OSTRZEŻENIE !

Zawarte na stronie wiadomości są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych i nie stanowią rekomendacji terapeutycznych. Prezentowana metoda budzi liczne kontrowersje i choć jej twórcy przeprowadzili własne badania, dotąd żaden oficjalny ośrodek badawczy nie podjął się ich weryfikacji i potwierdzenia.
W związku z tym nie można jednoznacznie stwierdzić skuteczności metody w różnych wymienionych tu zastosowaniach.
_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz