Strona głowna

zdjęcie Marzanna Radziszewska kolor - aktualne przycieteSZKOLENIE
Nałogi i ich uwalnianie wg Totalnej biologii

25 sierpnia 2018, Warszawa
Prowadząca:
dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka

W jakich sytuacjach mózg wybiera uzależnienie jako najlepsze rozwiązanie? Dlaczego jedni uzależniają się tylko od słodyczy i zakupów, a inni od razu od alkoholu lub narkotyków? Podczas szkolenia poznamy mechanizmy i konflikty biologiczne stojące za różnego rodzaju uzależnieniami od: słodyczy, papierosów, alkoholu, narkotyków, seksu, internetu, zakupów, leków i in. Dowiemy się jakie silne emocje  oraz jakie zdarzenia z okresu Plan/Cel i z drzewa genealogicznego, są przyczyną programów uzależnienia. Docierając do konkretnego programu, możemy go zrozumieć i zamienić na taki, który będzie dla nas korzystniejszy i zdrowszy dla naszego ciała.

Więcej informacji i zapisy tutaj >

 

_____________________________________________________

Barbara Tybon fotoSZKOLENIE
Psychogenealogia. Ukryte przekazy
rodzinne i geneosocjogram
15 września 2018, Warszawa
Prowadząca
dr Barbara Tyboń

Dowiemy się czym jest psychogenealogia oraz poznamy zasady tworzenia geneosocjogramu. Celem tych zajęć jest przede wszystkim zwiększenie naszej świadomości wpływu historii rodzinnych – tych wypowiedzianych i tych ukrytych – z wielu pokoleń na nasze życie, nasze relacje, problemy i możliwości. Daje nam to szansę na włączenie się na nowo w nurt naszej osobistej historii, która wykracza daleko poza nasze obecne życie i niesie w sobie dużą moc dziedzictwa i pokrewieństwa  oraz pozostawienia bagażu emocjonalnego, który już nam nie służy. Praca ta daje nam zakorzenienie, poczucie przynależności, odzyskujemy ciągłość i biologicznie zakorzenione poczucie sensu, co pomaga nam w pełniejszym i bardziej świadomym poruszaniu się po teraźniejszości i przyszłości. Co więcej korzyści z tej pracy obejmują nie tylko nas, ale też naszych potomków – obecnych czy przyszłych włączając ich w nurt przekazu spójności i połączenia oraz uwalniając od niepotrzebnych zahamowań i obciążeń.
Więcej informacji i zapisy tutaj >

_________________________________________________

Zrozum swoje choroby okladka 3D mała
ZROZUM SWOJE CHOROBY
Dekodowanie biologiczne
Patrick Obissier

Książka wprowadza w świat Totalnej biologii – jest jasno i przystępnie napisanym wprowadzeniem do nowego rozumienia zdrowia, zarówno jednostki, jak i całej rodziny. Przeczytasz tu o: uniwersalnych prawach rządzących chorobami, biologicznych cyklach pamięci komórkowej, nieświadomym tworzeniu przez rodziców planu na życie dziecka, automatycznym dziedziczeniu wspomnień przodków, programach rodzinnych twoich chorób.

Przejdź do książki i przeczytaj bezpłatny rozdział
(klikając z „zajrzyj do środka” na okładce)

___________________________________________________________________________

Psychogenealogia_FRONT_plaska_www
PSYCHOGENEALOGIA

W praktyce
Anne Ancelin Schützenberger

Psychogenealogia jest nauką i zarazem sztuką. Pomaga zrozumieć to, co w sferze psychiki przekazywane jest poprzez pokolenia. Dzięki psychogenealogii to dziedzictwo staje się dla nas bardziej dostępne, możemy z niego korzystać, a jeśli zajdzie potrzeba, zmienić. Dowiedz się czego szukać w swoim drzewie genealogicznym, by uwolnić siebie i swoje dzieci od skutków traum przodków. Krok po kroku nauczysz się jak zrobić swój geneosocjogram, specjalne drzewo rodowe, dzięki któremu łatwo odnajdziesz tropy kolejnych tajemnic.

Przejdź do książki i przeczytaj bezpłatny rozdział
(klikając z „zajrzyj do środka” na okładce)

___________________________________________________________________________

Tajemnice przodków frontTAJEMNICE PRZODKÓW
Ukryty przekaz rodzinny
Anne Ancelin Schützenberger

NAJLEPSZA KSIĄŻKA
PSYCHOLOGICZNA 2016

Podwójna nagroda główna przyznana
przez jury oraz internautów

w plebiscycie portalu granice.pl

Przewodnik wybitnej psycholożki, nieoceniona pomoc dla psychoterapeutów i wszystkich, którzy chcą pracować nad polepszeniem relacji we własnej rodzinie. Przyda się też osobom chorym, które w głębi duszy czują, że zachorowanie na konkretną chorobę nie jest przypadkowe, lecz kryją się za nim jakieś ważne powody. Dzięki tej książce odkryjesz, dlaczego kolejna osoba w rodzinie zapada na określoną chorobę lub ma wypadek, zupełnie jak kiedyś dziadek, ciotka czy wujek. Dowiesz się, jakie ukryte powody mają wpływ na decyzje wyboru partnera czy  wykonywanego zawodu. Nauczysz się rysować swoje drzewo genealogiczne i zobaczysz co jest w rodzinie ukryte. Książa stała się bestsellerem we Francji  – miała 18 wydań, sprzedano ponad 500 tys. egzemplarzy.

Przejdź do książki i przeczytaj bezpłatny rozdział
(klikając w „zajrzyj do środka” na okładce)

______________________________________________________________________

To strona informacyjna dedykowana przybliżeniu koncepcji zwanej Totalną Biologią. Pokazuje ona, że choroby nie są „usterką” naszego organizmu lecz oznaką uruchomienia genialnego mechanizmu biologicznego, którego celem jest zapewnienie nam przetrwania.

Obecnie popularny jest pogląd, że wszelkie choroby mają pochodzenie psychosomatyczne, jednak twórcy Totalnej Biologii doszli do znacznie dalej posuniętych wniosków, że  nasze choroby są niezwykle logiczne… mówiąc ściślej, są Bio-Logiczne.

Co to oznacza?
Jak może nam to pomóc w przywróceniu zdrowia?

Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi tu informacjami. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zaprezentować Państwu koncepcję Totalnej Biologii w sposób obiektywny i rzeczowy, nie pomijając również licznych kontrowersji, które powstały wokół tego tematu.

Strona jest założona niedawno i wciąż nad nią pracujemy uzupełniając o treści. Wszystkich, którzy chcieliby dołożyć do niej swoją „cegiełkę” w postaci aktualnych informacji, odniesień do ciekawych źródeł, uwag itp. zapraszamy do kontaktu.

Dedykowane Budzeniu Świadomości

Wydawnictwo Virgo

______________________________________________________________________

OSTRZEŻENIE !

Zawarte na stronie wiadomości są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych i nie stanowią rekomendacji terapeutycznych. Prezentowana metoda budzi liczne kontrowersje i choć jej twórcy przeprowadzili własne badania, dotąd żaden oficjalny ośrodek badawczy nie podjął się ich weryfikacji i potwierdzenia.
W związku z tym nie można jednoznacznie stwierdzić skuteczności metody w różnych wymienionych tu zastosowaniach.
_______________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *